Kit Includes
- Display Only
- Soft Carry Case
Create a clean, professional presentation with a display that features a seamless, lightweight design and an easy clip-on header. The double-acting hinges create a versatile display that can be used double-sided.
| Graphic Area | |
| Kit Includes | Display Only |
| Weight | 17 lbs |
| Product Weight | 14 lbs |
| Ship Height | 38 in |
| Ship Length | 6 in |
| Ship Width | 26 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 72"W x 22"D x 48"H |
| Setup Charge | 0 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!