Kit Includes
- Replacement Graphic
$761.50
Our new Euro Fit is the model of international design. It is the display choice when you want to convey a supreme, chic image.Lightweight, aluminum frame breaks down to a compact size for amazing portabilityDye-sublimated, poly-stretch graphic provides an elegant back wall displayWeighs 75% less than a standard pop-up
Our new Euro Fit is the model of international design. It is the display choice when you want to convey a supreme, chic image.Lightweight, aluminum frame breaks down to a compact size for amazing portabilityDye-sublimated, poly-stretch graphic provides an elegant back wall displayWeighs 75% less than a standard pop-up
| Graphic Area | (Bleed Area) 72.5"W x 59.25"H |
| Kit Includes | Replacement Graphic |
| Weight | 5 lbs |
| Product Weight | 4.25 lbs |
| Ship Height | 7 in |
| Ship Length | 10 in |
| Ship Width | 13 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | |
| Setup Charge | 30 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!