Kit Includes
- (1) 57" Standard Table Runner
Change your message quickly by adding a runner.Economical product, change you message frequentlyFlame retardant, premium polyester poplin fabricMachine washable and wrinkle resistantDo not dry clean and do not iron.
| Graphic Area | 57 in (W) x 80 in (H) |
| Kit Includes | (1) 57" Standard Table Runner |
| Weight | 2 lbs |
| Product Weight | 1 lb |
| Ship Height | 7 in |
| Ship Length | 14 in |
| Ship Width | 10 in |
| Number of Imprint Colors | |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 57 in (W) x 80 in (H) |
| Setup Charge | |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!