Kit Includes
- (1) Installed Graphic
- (1) Hardware w/ Soft Case
With an extended hardware warranty and many sizes to choose from, you wont find a better Economy Retractor anywhere! Classic double-footed design offers reliability while keeping your display stable.
| Graphic Area | w/Bleed : 47.25 in (W) x 85 in (H) |
| Kit Includes | (1) Installed Graphic |
| Weight | 11 lbs |
| Product Weight | 10.25 lbs |
| Ship Height | 6 |
| Ship Length | 51 |
| Ship Width | 6 |
| Number of Imprint Colors | |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | |
| Setup Charge | 30 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!