Kit Includes
- (1) Soft case
Replacement soft case for the 40″ Optimum Retractor.
Soft Case Outside Dims.. : 43 in (W) x 4 in (H) x 7.5 in (D)
| Graphic Area | Soft Case Outside Dims.. : 43 in (W) x 4 in (H) x 7.5 in (D) |
| Kit Includes | (1) Soft case |
| Weight | 2.5 lbs |
| Product Weight | 2 lbs |
| Ship Height | 7 in |
| Ship Length | 13 in |
| Ship Width | 10 in |
| Number of Imprint Colors | |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | |
| Setup Charge | 0 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!