Kit Includes
- (1) Replacement Graphic Only
4′ Sleek Exhibitor Replacement Graphics.
| Graphic Area | 53.5"W x 97"H |
| Kit Includes | (1) Replacement Graphic Only |
| Weight | 2.25 lbs |
| Product Weight | 1.5 lbs |
| Ship Height | 7 in |
| Ship Length | 16 in |
| Ship Width | 12 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 52"W x 91"H |
| Setup Charge | 30 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!