Kit Includes
- (1) Hardware
- (1) Soft Carry Case
- (4) Ground stakes
- (16) Bungee cords
Aluminum frame built to withstand outdoor conditions. Easy to collapse and store.
| Graphic Area | Product Size : 51 in (W) x 38 in (H) x 24.75 in (D) |
| Kit Includes | (1) Hardware |
| Weight | 54:lbs |
| Product Weight | 14:lbs |
| Ship Height | 12 in |
| Ship Length | 12 in |
| Ship Width | 52 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | Product Size : 51 in (W) x 38 in (H) x 24.75 in (D) |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 Year Hardware & Soft Case Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!