Kit Includes
- Display Only
- Soft Carry Case
Create a clean, professional presentation with a display that features a seamless, lightweight design and an easy clip-on header. The double-acting hinges create a versatile display that can be used double-sided.
| Graphic Area | Panel Size : 18 in (W) x 29 in (H) Header Size : 18 in (W) x 8 in (H) |
| Kit Includes | Display Only |
| Weight | 11 lbs |
| Product Weight | 9 lbs |
| Ship Height | 31 in |
| Ship Length | 5 in |
| Ship Width | 20 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 54"W x 22"D x 37"H |
| Setup Charge | 0 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!