Kit Includes
- Qnty 6 will FIT in hard case# 220150
- (1) Hardware w/ Soft Case
- (1) Installed Graphic
With an extended hardware warranty and many sizes to choose from, you wont find a better Economy Retractor anywhere! Classic double-footed design offers reliability while keeping your display stable.
Product Size : 37 in (W) x 84 in (H) x 15 in (D)
| Graphic Area | w/Bleed : 36 in (W) x 85 in (H) |
| Kit Includes | Qnty 6 will FIT in hard case# 220150 |
| Weight | 8.5 lbs |
| Product Weight | 7.5 lbs |
| Ship Height | 6 |
| Ship Length | 39 |
| Ship Width | 6 |
| Number of Imprint Colors | |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 36.5 in (W) x 83.5 in (H) x 15 in (D) |
| Setup Charge | 30 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!