Kit Includes
- (1) Installed Graphic
- (1) Hardware w/ Soft Case
A tabletop version of the best selling Economy Retractor. 3-piece shock-cord pole for easy assembly (excluding 24″ Floor Retractor).The durable, lightweight base is perfect for traveling and the compact size is ideal for smaller areas
| Graphic Area | Graphic Size w/Bleed : 24 in (W) x 42 in (H), Viewable Area Finished Size : 24 in (W) x 35.5 in (H) |
| Kit Includes | (1) Installed Graphic |
| Weight | 6 lbs |
| Product Weight | 5.25 lbs |
| Ship Height | 6 |
| Ship Length | 39 |
| Ship Width | 6 |
| Number of Imprint Colors | |
| Artwork Required | yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 24.62 in (W) x 39 in (H) x 11 in (D) |
| Setup Charge | 30 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!