Kit Includes
- (1) Banner Graphic
Opaque Fabric Replacement Graphic for the 24″ Optimum Retractor.
| Graphic Area | Graphic Size w/Bleed : 23.75 in (W) x 87 in (H), Viewable Area : 23.75 in (W) x 78.75 in (H) |
| Kit Includes | (1) Banner Graphic |
| Weight | 1.35 lbs |
| Product Weight | 0.55 lb |
| Ship Height | 29 in |
| Ship Length | 5 in |
| Ship Width | 5 in |
| Number of Imprint Colors | |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | |
| Setup Charge | 30 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!