Kit Includes
- (1) Banner Graphic
Replacement Graphic for 24″ Economy Tabletop Retractor
| Graphic Area | Graphic Size : 24 in (W) x 42 in (H), Viewable Area : 24 in (W) x 35.5 in (H) |
| Kit Includes | (1) Banner Graphic |
| Weight | 1 lb |
| Product Weight | 0.5 lb |
| Ship Height | 6 in |
| Ship Length | 39 in |
| Ship Width | 6 in |
| Number of Imprint Colors | |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | |
| Setup Charge | 30 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!