Kit Includes
- (1) Hardware w/ Soft Case
- (1) Installed Graphic
With an extended hardware warranty and many sizes to choose from, you won’t find a better Economy Retractor anywhere! Classic double-footed design offers reliability while keeping your display stable.
Product Size : 24.5 in (W) x 84 in (H) x 11 in (D)
| Graphic Area | 24 in (W) x 85 in (H) |
| Kit Includes | (1) Hardware w/ Soft Case |
| Weight | 11:lbs |
| Product Weight | 6.75:lbs |
| Ship Height | 39 in |
| Ship Length | 6 in |
| Ship Width | 6 in |
| Number of Imprint Colors | |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 24.62 in (W) x 83.5 in (H) x 11 in (D) |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 Year Product Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!