Kit Includes
- (1) 10' Imprinted Mesh Full Wall
$352.25
From half walls to full walls, you can customize your tent to fit all your advertising needs. Walls are heavy-duty, 400 denier polyester or 9 oz mesh vinyl which stay taut with the use of hook and loop straps Flame retardant, weather-resistant Zip or velcro corners together
From half walls to full walls, you can customize your tent to fit all your advertising needs. Walls are heavy-duty, 400 denier polyester or 9 oz mesh vinyl which stay taut with the use of hook and loop straps Flame retardant, weather-resistant Zip or velcro corners together
| Graphic Area | |
| Kit Includes | (1) 10' Imprinted Mesh Full Wall |
| Weight | 34.19:lbs |
| Product Weight | 8.9:lbs |
| Ship Height | 7 in |
| Ship Length | 7 in |
| Ship Width | 97 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 118.25"w x 84.5"h |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!