Kit Includes
- (1)Frame
- (12) Channel Bars w/ Magnet
- (9) Channel Bars w/o Magnet
- (1)Hardware Bag
- (4)Fabric Center Panels
- (2)Fabric End Panels
- (1)Fabric Case-to-Counter Kit
- (1)Double LED Light Kit
- (1)Display Hard Case w/Wheels
A budget friendly pop-up display for the occasional exhibitor. To create a vibrant back wall for any presentation,Velcro receptive fabric.
| Graphic Area | |
| Kit Includes | (1)Frame |
| Weight | 100.25 lbs |
| Product Weight | 92.5 lbs |
| Ship Height | 40 in |
| Ship Length | 18 in |
| Ship Width | 29 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | Display: 123.5"W x 34.5"D x 91.375" |
| Setup Charge | 0 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!