Kit Includes
- (1) 10' 2-Sided Dye-Sublimated Full-Bleed Full Wall w/Middle Zipper
Walls are heavy duty,400 denier polyester or 9 oz mesh vinyl which stay taut with the use of hook and loop straps
| Graphic Area | 0 in (W) x in (H) |
| Kit Includes | (1) 10' 2-Sided Dye-Sublimated Full-Bleed Full Wall w/Middle Zipper |
| Weight | 11 lbs |
| Product Weight | 10 lbs |
| Ship Height | 12 |
| Ship Length | 17 |
| Ship Width | 7 |
| Number of Imprint Colors | |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 118.25 in (W) x 84.5 in (H) |
| Setup Charge | 30 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!