Kit Includes
- (1) Soft case
10′ Replacement Soft Case1 Year warranty.
| Graphic Area | Soft case Outside dim : 65.5 in (W) x 8.75 in (H) x 10 in (D) |
| Kit Includes | (1) Soft case |
| Weight | 4 lbs |
| Product Weight | 3 lbs |
| Ship Height | 15 in |
| Ship Length | 9 in |
| Ship Width | 15 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | Soft case Outside dim: 65.5"w x 10"d x 8.75"h |
| Setup Charge | 0 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!