Kit Includes
- Graphic Wrap Only
Attach using Velcro to fabric panels on our 10′ ARISE Straight Floor Display.
| Graphic Area | Graphic Size : 145.94 in (W) x 14.5 in (H) , Graphic Size : 146 in (W) x 14.5 in (H) |
| Kit Includes | Graphic Wrap Only |
| Weight | 11:lbs |
| Product Weight | 6:lbs |
| Ship Height | 12 in |
| Ship Length | 7 in |
| Ship Width | 17 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 146"W x 14.5"H |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 Year Graphic Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!