Kit Includes
- Fabric Wrap Only ** Does NOT include case **
Interchangeable fabric for your case. Attaches in the back with velcro. Unimprinted only.
| Graphic Area | |
| Kit Includes | Fabric Wrap Only ** Does NOT include case ** |
| Weight | 5 lbs |
| Product Weight | 3.5 lbs |
| Ship Height | 11 in |
| Ship Length | 39 in |
| Ship Width | 11 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | Fabric Wrap 68"W x 31.75"H (layed flat) |
| Setup Charge | 0 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!