Kit Includes
- (1) Replacement Graphic Only
$730.00
Complete your look by adding this impressive shape to your existing display. The two-way stretch graphic is viewable on both sides of the display for double the advertising space.We cannot guarantee Graphic alignment across any seamSeam locations:Outer sides and top.
Complete your look by adding this impressive shape to your existing display. The two-way stretch graphic is viewable on both sides of the display for double the advertising space.We cannot guarantee Graphic alignment across any seamSeam locations:Outer sides and top.
| Graphic Area | |
| Kit Includes | (1) Replacement Graphic Only |
| Weight | 7.75 lbs |
| Product Weight | 6.75 lbs |
| Ship Height | 12 in |
| Ship Length | 17 in |
| Ship Width | 7 in |
| Number of Imprint Colors | |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | |
| Setup Charge | 30 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!