Kit Includes
- (1) One Cube Soft Case
Replacement soft carry case for one cube cubeworks display.
| Graphic Area | |
| Kit Includes | (1) One Cube Soft Case |
| Weight | 1.5 lbs |
| Product Weight | 0.6 lbs |
| Ship Height | 7 in |
| Ship Length | 14 in |
| Ship Width | 10 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 4.5"w x 37.5"h x 4.5"d |
| Setup Charge | 0 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!