Kit Includes
- (1) Arise Fabric End Panel Only
Replacement fabric back panel Due to fabric dye lot variations, there is no guarantee that a Single replacement panel purchase will match existing Fabric panels.
| Graphic Area | |
| Kit Includes | (1) Arise Fabric End Panel Only |
| Weight | 57:lbs |
| Product Weight | 8.5:lbs |
| Ship Height | 15 in |
| Ship Length | 15 in |
| Ship Width | 35 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 32.25"w x 87.75"h |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 Year Product Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!