Kit Includes
- (1) 4 qd curved frame w/15 face plates
- (5) 2 piece mag rails
- (1) Hardware bag
- (2) Center curved fabric panels
- (2) End curved fabric panels
- (1) Single LED light kit
- (1) Square hard case
Our best selling pop-up offers more options and a larger variety of accessories!Fabric panels available in 7 Eco-fi fabric colorsFrame protected by a 2 year warranty.
| Graphic Area | 75 in (W) x 61 in (H) x 17 in (D) |
| Kit Includes | (1) 4 qd curved frame w/15 face plates |
| Weight | 56 lbs |
| Product Weight | 52.5 lbs |
| Ship Height | 18 in |
| Ship Length | 42 in |
| Ship Width | 16 in |
| Number of Imprint Colors | |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | (Product Footprint) 75"w x 17"d x 61"h |
| Setup Charge | 0 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!