Event tent accessory For use on any 10′ side(s) of our tents Flame retardant, weather-resistant Zip or velcro corners together Available in white only
| Graphic Area | 54"W x 30"H |
| Kit Includes | (1) Tent Imprinted Full Wall w/Zippered Ends |
| Weight | 6 lbs |
| Product Weight | 4.5 lbs |
| Ship Height | 9 |
| Ship Length | 41 |
| Ship Width | 9 |
| Number of Imprint Colors | |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 118.25 in (W) x 84.5 in (H) |
| Setup Charge | |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!