Kit Includes
- (1) 6' Table Topper Full Color Full Bleed
Transform the top of your table into an advertising opportunity by covering it with brilliant, full-color artwork.Made from two-way stretch fabric, these covers easily stretch to fit most table tops without the need for ironing.Fabric is FR rated (flame retardant treated) for exhibit halls.
| Graphic Area | 77.5 in (W) x 38 in (H) |
| Kit Includes | (1) 6' Table Topper Full Color Full Bleed |
| Weight | 2 lbs |
| Product Weight | 1 lbs |
| Ship Height | 7 in |
| Ship Length | 14 in |
| Ship Width | 10 in |
| Number of Imprint Colors | |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 72 in (W) x in (H) x 30 in (D) |
| Setup Charge | 30.00 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!