Kit Includes
- (3) Carbon Composite Poles w/Soft Carry Case
- (Base Not Included)
Hardware for 7′ Rectangle Sail Signs
| Graphic Area | |
| Kit Includes | (3) Carbon Composite Poles w/Soft Carry Case |
| Weight | 24:lbs |
| Product Weight | 4:lbs |
| Ship Height | 9 in |
| Ship Length | 9 in |
| Ship Width | 49 in |
| Number of Imprint Colors | |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 Year Soft Case Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!