Kit Includes
- (2) attached Banners (sewn together at the top)
$321.00
Superior indoor or outdoor marketing with a quick “pop-up and use” set-upTwists into itself making travel and storage a breezeDisplay the same or different graphics on each side Fabric is dye sublimated for vibrant graphics Twists down to a 34″ diameter circle.
Superior indoor or outdoor marketing with a quick “pop-up and use” set-upTwists into itself making travel and storage a breezeDisplay the same or different graphics on each side Fabric is dye sublimated for vibrant graphics Twists down to a 34″ diameter circle.
| Graphic Area | w/Bleed : 79.25 in (W) x 32 in (H) |
| Kit Includes | (2) attached Banners (sewn together at the top) |
| Weight | 2 lbs |
| Product Weight | 1.15 lbs |
| Ship Height | 7 in |
| Ship Length | 13 in |
| Ship Width | 10 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 1 side layed flat with pole pocket : 80.75 in (W) x 33.5 in (H) |
| Setup Charge | 30 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!