Kit Includes
- (1) Soft case
Replacement soft case for the 6′ Jumbo Wide Retractor.
| Graphic Area | Outside soft case dim. : 73.75 in (W) x 4.63 in (H) x 4.63 in (D) |
| Kit Includes | (1) Soft case |
| Weight | 6:lbs |
| Product Weight | 1.5:lbs |
| Ship Height | 10 in |
| Ship Length | 7 in |
| Ship Width | 10 in |
| Number of Imprint Colors | |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 73.75 in (W) x 4.63 in (H) x 4.63 in (D) |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 Year Soft Case Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!