14 x 20 Crystal Edge Light Box Replacement Graphic Only.
| Graphic Area | Graphic Size : 17 in (W) x 11 in (H) Viewable Area : 16 in (W) x 10 in (H) |
| Kit Includes | Replacement Graphic Only |
| Weight | 4:lbs |
| Product Weight | 0.5:lbs |
| Ship Height | 5 in |
| Ship Length | 5 in |
| Ship Width | 19 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 Year Graphic Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!